Suomi 101 -roga 8.12.2018, tulokset
8.12.2018 23:23:10

101p
Sija Nimi Pisteet Sakot Tulos Aika
1. Downtown 65 / Garillo 101 0 101 1:59:25
2. OK Trian 101 0 101 1:59:38
3. ToniV 101 0 101 2:11:27
4. Renko Vargarna 101 0 101 2:12:05
5. Kantvikin Kanelipöllönen 101 0 101 2:14:47
6. Puijon keisari 101 0 101 2:17:03
7. TomiK 101 0 101 2:18:36
8. Go Katica 101 0 101 2:20:39
9. Team Pecos 101 0 101 2:26:13
10. Rasti-Näätä 101 0 101 2:28:13
11. Jämätiimi 101 0 101 2:28:16
12. Ihan ite 101 0 101 2:31:20
13. Resistance 101 0 101 2:37:32
14. Paluurokaaja 101 0 101 2:40:13
15. Hokaaja 101 0 101 2:40:59
16. Ens kauella 101 0 101 2:44:43
17. Huvikseen retkellä 101 0 101 2:46:26
18. SK Sipsipilates 101 0 101 2:51:00
19. YksiÖ 101 0 101 2:51:27
20. Haahuilijat 101 0 101 2:54:23
21. Rekolan Raikas 101 0 101 2:55:59
22. Helsingin Kävystäjät 101 0 101 2:59:09
23. Rastipossu 101 0 101 3:00:42
24. OK Kopparåkern 101 0 101 3:02:01
25. SK Ponidorka 101 0 101 3:09:34
26. Lillii 101 0 101 3:17:05
27. Rastisorsat 101 0 101 3:24:04
28. Wäikola trails / Kenokefalos 101 0 101 3:24:55
29. Mainiot Mimmit 101 0 101 3:27:07
30. DynamicDuo 101 0 101 3:27:11
31. Sikakorven Sisu 1 101 0 101 3:30:40
32. Lumisten vuorten gorillat 101 0 101 3:33:55
33. Esko Reeni 101 0 101 3:33:58
34. Harhailujaos 101 0 101 3:39:46
35. SK Uusi Piraijat 101 0 101 3:41:22
36. KeUn MarKat metässä 101 0 101 3:58:33
37. Team SOSE 101 0 101 4:28:11
38. Karjaan Ura 100 0 100 3:07:21
39. Joulukuusivarkaat 100 0 100 3:12:25
40. SaPo 98 0 98 2:38:54
41. Rock Around The Clock 96 0 96 3:07:26
42. Jälkiviisaat 94 0 94 1:52:15
43. Sielunrajankallio Ski Jumping Team 93 0 93 2:21:16
44. TuPu 93 0 93 3:45:37
45. Rasti-Majava 82 0 82 2:28:17
46. Nastajalat 2 82 0 82 3:36:31
47. RausHA 82 0 82 3:47:29
48. RausKa 81 0 81 3:39:19
49. SK Uusi 78 0 78 2:37:05
50. Hyytiälän Huutajat 77 0 77 2:12:11

50p
Sija Nimi Pisteet Sakot Tulos Aika
1. PTasku 50 0 50 1:05:43
2. Mustaneliö 50 0 50 1:07:09
3. Team Juhlaviikkojen loimu 50 0 50 1:18:44
4. Happivaje 50 0 50 1:21:30
5. Eedutz 50 0 50 1:22:15
6. Kaukaa Haettu 50 0 50 1:23:43
7. Södis 50 0 50 1:24:50
8. Paksukaiset 50 0 50 1:25:52
9. Hermannin NS 50 0 50 1:32:15
10. MosaRoga 50 0 50 1:33:35
11. Outdoor Siskot 50 0 50 1:36:55
12. Eksymä 360 50 0 50 1:39:05
13. Sikakorven Sisu 2 50 0 50 1:39:28
14. Menninkäinen 50 0 50 1:49:40
15. Aimo yksin tai kaksin 50 0 50 1:52:00
16. OK77team A&H 50 0 50 1:57:52
17. Talman Puolikas Sukeltaja 50 0 50 2:00:39
18. Kävellen olisit jo perillä 50 0 50 2:01:20
19. Team HK 50 0 50 2:07:21
20. Kohmarovan Kiertäjät 50 0 50 2:07:44
21. Talman Puolisukeltajatar 50 0 50 2:09:09
22. Riihimäen Suunnistajat 1 50 0 50 2:11:25
23. Teräspakarat 50 0 50 2:14:45
24. Vantaan Veturi 50 0 50 2:20:27
25. Nihtisalon Veto 50 0 50 2:24:08
26. Seventh Heaven 50 0 50 2:31:31
27. Kytäjän kiertäjät 50 0 50 2:37:36
28. Leidit lumessa 50 0 50 2:43:11
29. Leidit lumessa 2 50 0 50 2:43:49
30. Nastolan Terä's Sisters 50 0 50 2:44:11
31. Sikakorven Sisu 3 50 0 50 2:45:57
32. Sikakorven Sisun Tytöt 50 0 50 3:46:17
33. Team JT 51 2 49 1:44:47
34. Keravan Kulkijat 2 52 4 48 2:24:10
35. MaLe 53 6 47 2:11:54
36. Naarassusi 54 8 46 1:42:06
37. Urbaanit Eränkävijät 46 0 46 2:15:58
38. Lilla Vargen 45 0 45 1:32:12
39. Kangasala Jukola 2019 45 0 45 1:35:51
40. Pihkatassut / Iida 45 0 45 2:32:04
41. Esbovargen 56 12 44 1:42:02
42. Kasi 44 0 44 3:36:31
43. Korson Kollit 43 0 43 1:03:46
44. Metsämörkö 35 0 35 2:02:04
45. Ulpukka 34 0 34 3:00:14
46. Sahuri 69 38 31 2:53:41
47. Keravan Kulkijat 1 30 0 30 1:17:36
48. Nastajalat 4 28 0 28 2:27:32
49. Nyppylän Tiikerit 75 50 25 2:56:13
50. Nastajalat 1 24 0 24 1:40:55
51. Rasti-Jyryn retkeilyjaosto 23 0 23 1:06:06